Categories: Bez kategorii Leave a comment

ADORAMUS TE DOMINE – CD VOL 2

Drodzy sympatycy Apostolatu Jezusa i Maryi,

Jest nam miło poinformować, że na początku nowego roku 2018 AD ukazała się druga część płyty pt. „Adoramus Te Domine / Wielbimy Cię Panie” vol.2.

Płyta zawiera 17 utworów, w większości dobrze znanych i lubianych jak np. Ty światłość dnia, Jesteś Królem czy Nasz Bóg jest potężny. Jak zawsze odpowiednio przerobiliśmy te utwory dodając nowego AJIM-owego brzmienia. Wielkie dzięki za włożone serce i poświęcenie należą się naszemu Maestro – Piotrowi. 

Dodatkowo na płycie znajduje się śpiewana wersja Litanii do Krwi i Wody, dar przebitego Serca Pana Jezusa,  do której słowa napisał przyjaciel naszej wspólnoty, Ojciec Zbigniew Deryło OFM z Niepokalanowa.

Tradycją AJIM-u stało się, że na każdej płycie pojawia się autorski utwór. Tym razem jest to pieśń pt.: „Jezu Kocham Cię”, do której słowa napisał Szymon, a aranżację i śpiew wykonał Piotr.

Czym jeszcze Was zaskoczymy?

Dzięki pomocy życzliwych ludzi Anastazja otrzymała nowe skrzypce, które premierowo wybrzmiały właśnie na nowej płycie „Adoramus Te Domine”.

Głos Vanesski po raz kolejny ubogacił AJIM-ową płytę. Tym razem nasza mała perełka zaśpiewała razem z tatą i starszą siostrą utwór pt.: „Przyjaciela mam”.

Okładka autorska Zbigniewa Karaszewskiego nawiązuje do zachodu słońca gdzieś w górach, a na pierwszym planie i miejscu znajduje się Pan Jezus, podobnie jak to miało miejsce w pierwszej części Adoramus.

Płyta kończy się błogosławieństwem ks. egzorcysty Dariusza Galanta OMI.

Życzymy pięknych duchowych przeżyć podczas wspólnej modlitwy uwielbienia Jezusa.

Niech Duch Święty dotyka naszych serc i wypełnia je pokojem, radością, miłością, a Maryja, Oblubienica Ducha Świętego okrywa swoim matczynym płaszczem. Totus Tuus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *